Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej Nr 13 im. A. Szklarskiego w Rudzie Śląskiej

 

Przeszukaj BIP

Na podstawie Ustawy z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018r. poz. 1000) art. 154  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 im. Alfreda Szklarskiego w Rudzie Śląskiej informuje, że w placówce działa monitoring wizyjny: na korytarzach placówki i na zewnątrz szkoły. Dane z monitoringu zapisują się na okres do 30 dni po czym są kasowane. Teren objęty monitoringiem jest właściwie oznaczony.  Za sprawną obsługę odpowiada Firma Nowa System.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  Akceptuje używanie coocie na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information